Nové kurzy jógy na Zastávce s Lenkou Novou!

PONDĚLÍ

17:00-18:00 Úplný začátečník
18:15-19:15 Mírně pokročilí

STŘEDA

16:30-17:30 Mírně pokročilí
17:45-19:00 Mírně pokročilí

 

Pro více info neváhejte kontaktovat Lenku na 731 215 832 nebo na jogaslenkou@gmail.com.

www.plzenjoga.cz

O Lence:

Od roku 2002, kdy jsem poprvé zkusila hodinu jógy, jsem prošla mnoha různými jogovými styly s různými učiteli jak tady v Čechách, tak především v Londýně, kde jsem dlouhá léta žila. Za posledních několik let jsem zakotvila u Iyengarovi metody, která zásadně ovlivňuje techniku učení a viditelně prohloubila mou znalost o józe.

Studium jógy jsem prohloubila v Goa, Rishikeshi a v Dharmsala v Indii během první poloviny 2015. Tam jsem se také certifikovala jako Hatha jóga instruktorka (intenzivní 200 hodinový kurz). Během kurzu jsem se naučila efektivně kombinovat flow sestavy s přesností Iyengaru, vést dechová cvičení a dlouhé slastné relaxace, která nejvíce přispívají k Vaší vnitřní pohodě.

Můj styl učení by se dal popsat jako pomalé flow, co buduje fyzičku, vylepšuje držení těla a harmonizuje mysl. V lekcích se můžete těšit na energizující výuku s jemnějšími i dynamičtějšími korekcemi a detailními instrukcemi pro Váš rychlý vývoj. Výuka je zaměřena na správné provádění asan, které napomáhají lepšit zdravotní stav a předchází možným zraněním. Hojně také využívám jógových pomůcek jako jsou pásky, bloky a levandulové polštařky.

Jsem také držitelkou certifikátu jógy pro těhotné podle systému Andrey Smékalové, akreditované FISAF.

V Součastnosti, pokračuji studiem jógy v samostatné praxi a při workshopech vedené českými i zahraničními letorky jako například
Eyal Shiffroni (Izrael), Devka Desai (India), Claudia Dossena (Londýn, UK), Aleric Newcombe (Londýn, UK), Usha Devi (India), Jana Chadimová (Praha, CZ) a mnoho dalších. Také v létě 2017 se vypravuji za dalším vzdělávacím měsíčním dobrodružstvím do Dehradunu v Indii.

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.