úterý
22.09.2020
22.10.2020
Srdečně zveme na výstavu Jany Trnkové: KVADRATURA KRUHU. Přijďte se potěšit tvorbou inspirovanou krajinou a architekturou Plzeňského kraje. Těšíme se na vás na Zastávce!
Vstupné: dobrovolné.Výstava se koná do 22. 10. a je přístupná dle aktuálního programu centra Plzeň zastávka. Podpořeno Plzeňským krajem (www.turisturaj.cz).

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.