čtvrtek
20.08.2020
18:00 až 20:00
nutná rezervace
jiskra.M@post.cz

Pohyb, radost, relaxace, meditace, inspirace to jsou izraelské tance. Pojďme si je užít. Tančí se zpravidla v kruhu, nezáleží tedy na skladbě tanečníků co do počtu mužů a žen. Není potřeba žádné speciální oblečení, přijďte v tom, co je vám pohodlné. Na nohy nic nepotřebujete, budeme tančit bosí nebo v ponožkách (na podlaze je zateplující podložka).

Tato dvouhodinovka je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Všichni se naučíme nový tanec, tedy začátečníci i pokročilí na tom budou stejně. Kromě toho zopakujeme meditaci Ana Hašém – doporučuji naposlouchat hudbu (najdete ji na níže uvedených stránkách v sekci TANCE – VIDEA). A také znovu odkrokujeme a procvičíme tanec Ani maamin (Mašijah), který si také můžete předem prohlédnout na stránkách https://jiskry.webnode.cz/

Přihlašování na mailu jiskra.M@post.cz

Vstupné:

120 Kč … při přihlášení do 19.8. a zaplacení vstupného na účet 256566374/0300 (do zprávy napište své jméno a příjmení)

150 Kč … bez přihlášení, platba na místě

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.