čtvrtek
12.09.2019
18:00 až 21.00
cena: 190/250 Kč

Srdečně zveme na jedinečný dvojkoncert se speciálním společným setem písní připraveným přímo pro Zastávku! …hudba vyvěrající z ticha… ambientní elektronika… měkké vokály… zvukové experimenty… snové imaginace…

Předprodej (v síti goout) 190 Kč / na místě 250 Kč

Ivana Mer je kosmopolitní typ člověka, jistý čas žila ve Francii, Španělsku, pak v Praze a nyní se vrátila do Bratislavy. A podobně překračuje i žánrové hranice v hudbě, kde si vytváří vlastní svět i vlastní jazyk. V její tvorbě se prolínají prvky ambientní elektroniky, atmosférické krajiny, vokální harmonie a akustické nástroje. Skládá hudbu pro taneční, divadelní i filmové projekty. V roce 2016 vydala album Early Works a o dva roky později vytvořila jeho remixovanou verzi.
www.ivanamer.com

Awali je projekt pražské zpěvačky, producentky a skladatelky Tamary Sofie Shmidt, která od roku 2014 působí na české elektronické scéně. Její hudba je éterickou směsí měkkých vokálů, syntezátorů a zvukových experimentů. Aktivně se věnuje spolupráci s dalšími umělci, práci na remixech, soundtrackům k módním přehlídkám atp. V roce 2018 vydala Awali své čtvrté album [Embodied].
www.awalimusic.com

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.