úterý
18.09.2018
18:30 až 21:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Tanec, práce s tělem, hlasem, dechem, dotekem, vůní. Přijímání, zpomalení, naladění se na sebe. Ve společném prostoru můžeme zažívat radost ze sdílení, ocenění sama sebe a přijetí rozmanitosti bytí. Naladíme se na svůj rytmus, svůj tep a dech, prožijeme společné chvíle v přítomném okamžiku, můžeme si dovolit plynout, vychutnat si hýčkání a dát jej sama sobě i sobě navzájem :-).

Projdeme kruhem sdílení, uvolníme se v tanci a meditaci, spočineme v relaxaci a necháme na sebe působit zvuky Shanti zvonků a vonných olejů.

Provází Petra Plucnarová a Helena D. Šimicová,
Prosíme o rezervaci místa: simicova.h@seznam.cz, 777793735.
Cena: 200 Kč

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.