úterý
11.02.2020
19:00 až 21:30
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Setkání v kruhu žen… čas na vzájemné sdílení… naslouchání… podporu… uvolnění skrze tanec, dech, relaxaci s gongem a tibetskými mísami… znění mantry… Téma spojené s Lilith – kde jsem se vzdala své síly a proč? Jaká přesvědčení ovlivňují můj život? Cesta ke smíření se se ztrátou své síly a jejímu zvovupřijetí…

„Svůj život žiji pro sebe,
jsem celá,
jsem úplná,
říkám, co si myslím
a myslím, co říkám…“

Provází Helena D. Šimicová a Bára Štastná
Prosím o rezervaci místa:
simicova.h@seznam.cz, 777793735.
Cena: 200 Kč

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.