neděle
05.05.2019
15:00 až 18:00
cena: 490 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Pojďte se společně ponořit do vibrací tisíce let starých nástrojů s Petrem Havlanem… Ukážeme si jak s mísami pracovat, co umí, různé léčivé masírovací techniky pro pomoc tělu i duši. Tyto techniky jsou už tisíce let předávány po generace léčiteli. Pomocí východních nástrojů vytvoříme ve skupině společné léčivé a transformační pole. Vibrace a pohyb jsou základem vesmíru, bez pohybu není nic a nic je impulsem k pohybu.

Přihláška na: simicova.h@seznam.cz
Cena: 490 Kč Bonus zdarma večerní koncert od 19:00!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.