čtvrtek
07.12.2017
18:00

Drazí přátelé, srdečně vás zveme na přednášku MUDr. Stanislava Kudrleho. V přednášce nás tento přední odborník zasvětí do povahy Holotropního dýchání, ukáže na potenciál jedinečné techniky sebepoznání a provede nás její historií, od prvopočátků až po využití v terapii. Přednáška se uskuteční 7. 12. 2017 od 18:00 v prostorách Plzeňské Zastávky.

O přednášejícím
MUDr. Stanislav Kudrle absolvoval psychoterapeutické a supervizní výcviky Holotropní dýchání s certifikátem manželů Grofových z r. 1992 jako první Čech vůbec. Opakovaně působil jako facilitátor v mezinárodních projektech s Holotropním dýcháním. Také prošel kurzem Integrujícího dýchání a práce s tělem podle dr.L.Schmitta, vedený německou terapeutkou S.Klotzbach.

Vytvořil ve Fakultní nemocnici v Plzni léčebný program na pozicích transpersonální psychologie s využitím holotropního dýchání a zasloužil se o aplikaci této metody do klinické praxe léčby závislých.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.