pondělí
15.05.2017
15.06.2017
18:00

Výstava obrazů. Imploze je konstruktivní pohyb, tedy ten který tvoří, vyvíjí a buduje po cykloidní prostorové křivce spirálovým pohybem směrem z venku dovnitř. V přírodě je použit všude tam, kde probíhá tvoření.

Vernisáž
pondělí 15. 5. 2017
18:00 hodin

15. 5. – 15. 6. 2017
každý čtvrtek
12:00–19:00 hodin
Plzeň zastávka,
Přeštická 4, Plzeň

Helena D. Šimicová (1980), vystudovala dvě výtvarné školy, ale opravdu začala tvořit až díky meditaci a osvobozujícímu kurzu védského umění. Touží zprostředkovat proces sebezkoumání, propojování smyslů a otevírání nových pohledů na svět kolem nás.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.