čtvrtek
19.09.2019
17:00
Srdečně zveme na výstavu enkaustiky (malby voskem) tentokrát v prostorách Plzeň zastávka. Vernisáž za účasti autorek 19. 9. 2019. v 17 hodin.  Výstava je k vidění od 5. 9. do 6. 10. (každý čtvrtek od 14h do 20h a dále během akcí Zastávky).
VYSTAVUJÍCÍ:
Hana Borovičková, Jana Černá, Olga Dupalová, Dagmar Ettlerová,
Anna Hostičková, Marie Kielbusová, Marcela Světlíková, Božena Šlajsová, Eva Šustrová, Ivona Tatíčková

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.