úterý
25.07.2017
20:00 až 21:30
cena: 90 Kč

Duo Kerlek / hudební výlet s multiinstrumentální dvojicí, Japonec a rumunský Čech v protnutí žánrů, tradic i výrazových forem. Inspirativní dvojice umělců, kteří se ve svém každodenním životě snaží žít soběstačně a v souladu se sebou a se světem kolem.
„Jsme umělci, kteří se věnují studiu, rozvoji a sdílení tvůrčích metod a životních cest, které propojují člověka se sebou samým a s prostředím, ve kterém žije – s tělem, myslí, přírodou a ostatními lidmi.“

www.duokerlek.com
Vstupné 90 Kč

Ondrej Kano Landa je umělec, spisovatel a farmář žijící se svou japonskou manželkou a dcerkou nedaleko české vesničky Šumice v jihozápadním Rumusku. Několik let cestoval za účelem studia světových náboženství, tradičních kultur a alternativního hospodaření (Nový Zéland, Indie, Japonsko, Bulharsko…) a v současné době se zabývá rozvíjením vnitřní a vnější soběstačnosti skrze život v malé pastýřské chatrči u karpatských lesů, bez elektřiny, bez chemikálíí a s minimálním využíváním strojů a nelokálních materiálů. http://www.offcompany.org/

Fumihico Natsuaki alias Hico je japonský multi-instrumentalista, který se věnuje hraní na klávesové nástroje profesionálně téměř 30 let. Vystudoval prestižní jazzovou univerzitu v Tokyu a mnoho let se věnoval hudební kariéře na hranici moderního hudebního průmyslu. V jednatřiceti letech u něho došlo k obratu, přiklonil se k alternativní hudební scéně a v každodenním životě dal přednost životu v přírodě – přestěhoval se na venkov a začal farmařit a zahradničit.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.