ZuBylinka je osobní projekt, kterým šířím myšlenku udržitelnosti přírodních zdrojů, snižování zbytečného odpadu, ochrany Země a našeho zdraví. Prostřednictvím workshopů, učím druhé výrobu domácí kosmetiky.
Snížíme tím zbytečný odpad, ušetříme peníze, tvoření vás bude těšit a především víte, co na svojí pleť “patláte”.
V životě mě těší láska k přírodě a lidem, mytí vlasů bez šampónů (metoda No Poo), výroba domácí kosmetiky, domácí tvoření (bylinné sirupy, přesnídávky a jiné dobroty z bylin a darů Země), procházky krajinou, vegetariánská kuchyně (převážně vařím vegansky – baví mě), osobní rozvoj (vzdělávání, zajímavé kulturní i nekulturní akce),…
Ráda podporuji české výrobce, řemeslníky, pěstitele, bylinkáře a nadšence. Často říkám “musíme si pomáhat”.
  • Workshop Domácí Tvoření
Naučím vás výrobu domácí kosmetiky (pleťový krém, zinkový krém, balzám na rty a jiné). Získáte informace z oblasti zdravého životního stylu, péče o pleť, péče o duši. Doporučím vám ověřené e-shopy, řemeslníky, pěstitele bylinek atd. Vše probíhá v přátelském duchu.
Termíny najdete v událostech (https://www.facebook.com/pg/zubylinka/events/?ref=page_internal) na stránce. Pokud vám termín nevyhovuje, nebo chcete workshop pro vaši skupinu, napište a určitě najdeme řešení. Tvoření probíhá v rodinném prostředí Plzeň Zastávka. Zpráva stránce – m.me/zubylinka, e-mail zakv@seznam.cz
  • Poradenství
Ráda vám poradím v oblasti péče o tělo a vlasy, zdravého stravování, částečně bylinek, domácího tvoření.
Máte-li nějaký nápad, dotaz, nebo chcete navázat spolupráci?
Napište zprávu ( m.me/zubylinka , zakv@seznam.cz ), zavolejte (+420 773 500 444).
Krásné dny, s láskou ZuBylinka (Bc. Květa Zábranská)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.