Záleží vám na vašem zdraví a přírodě? Ano, tak právě pro vás jsou mé workshop výroby domácí kosmetiky jako dělané. Naučíte se vyrobit si např. balzám na rty, čistící pleťovou vodu, tygří mast, domácí vazelínu nebo masážní olej. Povíme si o výhodách domácí kosmetiky a nevýhodách té komerční.

Workshop se vždy koná v příjemném a rodinném prostředí Plzeňské Zastávky, Přeštická 4.
Kapacita omezena na 6 účastníků. Cena za osobu 700,- Kč.
Cena zahrnuje suroviny, pronájem prostorů a lektorné.
Přihlášky na workshop prosím na e-mail ZaKv@seznam.cz – vaše jméno a datum workshopu.
Pro zajištění místa je nutné uhradit zálohu ve výši 300,- Kč na účet 247649266/0300 do 25.9.
Platbu vám obratem potvrdím a vaše místo na workshopu budete mít jisté. Zůstatkovou částku uhradíte na místě. Samozřejmně je možné celou částku uhradit najednou.

Co potřebujete s sebou: 
1) poznámkový blok a psací potřebu
2) chuť tvořit a dobrou náladu

Srdečně se na Vás těším!
ZuBylinka
Bc. Květa Zábranská, DiS.
GSM: +420 773 500 444 pro informace nebo ZaKv@seznam

O mně:

Vystudovala jsem sociální práce a sociální pedagogiku (to je to mé DiS.) a andragogiku (specializace v pedagogice Bc.), od mala zbožňuji přírodu, bylinky. Po návratu z měsíčního pobytu v Indonésii jsem věděla, že chci dělat něco co má smysl. Spojila jsem výrobu domácí kosmetiky, bylinek, atd. s tím co umím nejlépe 😀 Učit druhé. Nebo spíš než učit, ukazovat i jiný přístup/pohled, jiné možnosti atd. Jsem 1982, rebel, hipík, vegetarián .…

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.