pondělí
25.02.2019
17:00 až 19:00
cena: 700 Kč
nutná rezervace
ZaKv@seznam.cz

Záleží vám na vašem zdraví a přírodě? Ano, tak právě pro vás je Domácí Tvoření jako dělané. Naučím vás, jak vyrobit čistící pleťovou vodu a balzámky na rty. Povíme si o výhodách domácí kosmetiky a nevýhodách komerční.
Obecné výhody domácí kosmetiky:
1) víte co na sebe „patláte“
2) tvoření vás bude bavit
3) ušetříte penízky
4) pomáháte svému zdraví a především přírodě
5) snížíte zbytečný odpad
Vzhledem k tomu, že jsem příznivce metody bez odpadu a bez obalu nedostanete žádné tištěné materiály. Proto si prosím vezměte zápisník a psací potřebu. Recepty a poznámky si napíšete tam.
——————————————————————————————
Domácí Tvoření se koná v příjemném a rodinném prostředí Plzeňské Zastávky (Přeštická 1761/4, Plzeň).
Kapacita – minimální počet účastníků 3 a maximální počet 6 – 8 účastníků. Cena za osobu 700,- Kč.
Cena zahrnuje suroviny na výrobu 1x 200ml čistící pleťové vody, 4x balzám na rty, obalový materiál, pronájem prostorů, lektorné a malé občerstvení (káva, čaj, voda).
Přihlášky prosím zasílejte na e-mail ZaKv@seznam.cz (vaše jméno a datum tvoření), nebo telefonicky na +420 773 500 444.
Pro zajištění místa je nutné uhradit zálohu ve výši 300,- Kč – číslo účtu zašlu do e-mailu. Platbu vám obratem potvrdím a vaše místo budete mít jisté. Zůstatkovou částku uhradíte na místě. Samozřejmně je možné celou částku uhradit najednou předem.
Co potřebujete sebou:
1) poznámkový blok a psací potřebu
2) chuť tvořit a dobrou náladu
Těším se na Vás!
ZuBylinka
Bc. Květa Zábranská, DiS.
GSM: +420 773 500 444 pro informace nebo ZaKv@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.