sobota
24.02.2018
14:00 až 19:00
cena: 390 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Srdečně zveme na dílnu šití zaměřenou na recyklaci oblečení. Doneste to, co již nenosíte a proměňte to, za pomoci lektorky Stáni Malcové, na nové originální kousky. Můžete upravovat střih, přešívat, kombinovat různé materiály… 

Lektorka Stáňa Malcová, vystudovala fakultu Umění a designu na ZČU, obor Fashion design.
Počet lidí na workshopu: max. 7
Cena: 390 Kč (platba ideálně předem na účet)
Přihlášky a bližší informace: simicova.h@seznam.cz

šití – tvoření – inspirace – recyklace

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.