sobota
18.06.2022
10:00 až 12:30
cena: 300 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz
Vylosuj si zvíře a povolání a spoj je v obraze! Workshop akvarelové malby na téma zvířata a povolání vede ilustrátorka knihy Nejprv práce, potom zábava Olga Yakubovskaya (výuka v ČJ). Vhodné i pro začátečníky.
Olga se narodila v Minsku, v letech 2008 – 2015 studovala na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara na ZČU v Plzni obory knižní vazba a ilustrace. Zabývá se volnou grafickou tvorbou, ilustracemi, autorskými knihami, volnou malbou, workshopy. Žije v Praze. (klubilustratoru.cz/cs/ilustratori/olga-yakubovskaya)
V ceně je zahrnuto lektorné a veškerý materiál.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.