25. květen
17:00–18:30 hodin
Cena:
dítě: 60 Kč
sourozenci: 90 Kč
rodiče: 0 Kč

V Dětském filmovém klubu Animánie, který se koná jednou měsíčně v příjemném prostoru Plzeň Zastávka, se nejen díváme na filmy, ale také si hrajeme a tvoříme.

Tentokrát se ocitneme v koruně stromů, kde hnízdí spousty ptáčků. Pustíme si pár animovaných příběhů, kde mají ptáčci hlavní roli. Zkusíme rozluštit ptačí řeč a třeba nám i narostou křídla! Co víte o ptáčcích, kteří nám teď za okny štěbetají, vy? Poznáte nějakého?

Lektorka Míša se na vás už moc těší, až se sejdete v hnízdě na Zastávce! Píp píp.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.