čtvrtek
10.09.2020
18:00 až 21:00
nutná rezervace
Srdečně vás zveme na setkání s Janou Nováčkovou a s autory výzvy a otevřeného dopisu Šance pro vzdělávání. Povídat si budeme o tom, jak rozšířit možnosti vzdělávání v ČR a rozebereme návrhy uvedené v textu dopisu. Řekneme si, jaký vliv má mocenská komunikace na bezpečné prostředí pro učení, o vnitřní motivaci a potřebách všech účastníků ve vzdělávání. Inspirujeme se v tom, co každý z nás můžeme udělat, abychom se stali změnou.

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.