neděle
17.12.2017
11:00 až 21:00

Do třetice! Třetí adventní neděli! Letos trochu upgrade – původní vize Darovánek – dotažena zas o kus dál. Každý máme nějaký dar. Pojďme je spolu sdílet. Užít si je, navzájem se obohatit a radovat se z nich.

Někdo umí šít, jiný malovat, plést, fotit, tvořit z proutí, z vosku, vyřezávat ze dřeva, … zpívat, mluvit, recitovat, být potichu, bubnovat, tančit, cvičit, masírovat, motat, poskakovat, stavět, vidět, šklebit se…

Prostor bude pro každého…
Kdo má jasno a zná své dary…dejte vědět… prostor budete mít.Zobrazit další

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.