úterý
27.02.2018
18:30 až 21:30
cena: 350/300 Kč
nutná rezervace
martina.jandova@centrum.cz

Večerní setkání na téma DAR TĚLA – aneb naše tělo něco trápí – vysílá signál – je čas se podívat na téma s tím spojené (např.bolest zad může pocházet ze stavu, že si toho příliš nakládáme i za ostatní členy rodiny)

JEN TY VÍŠ, ŽE JE SPRÁVNÝ ČAS PŘIJÍT!

Pracovat budeme s technikami rodinných a systemických konstelací a pohybů duše a dalšími nástroji, podle potřeby skupiny, která se sejde – takže pojďmě vytvořit společně prostor pro nové věci v roce 2018
_________________________________________________

Rezervace místa, příp. další info na emailu:
Petra Marková tel 777 828 813, bylinky@seznam
Martina Rosemary martina.jandova@centrum.cz , tel 739 662 731

Příspěvek průvodci: 350 Kč, při rezervaci dopředu (aspoň den – cena 300,- Kč)
Místo je potřeba si předem rezervovat kvůli omezenému počtu míst Na Zastávce.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.