úterý
09.10.2018
18:30 až 21:30
cena: 300 Kč

Zdeněk Pícl a Jiří Tůma vás nechají nahlédnout do své 4 čakry netradičním způsobem.Zdenda vám poví s čím čakra souvisî,kde jí máte a vyzkoušíte si techniku k čakře za zvuku Tibetských mís, které rozezní intuintivně Jirka během celého průběhu akce. Prožijete si meditaci v tématu čakry pod vedením Zdendy, ve zvukové režii Jirky. Nakonec si každý může zahrát a osahat mîsu, které Jiří rád půjčí a ukáže vám jak se hraje a jaká je technika hraní a k čemu všemu se dají používat. Pokud máte chuť vezměte si s sebou svůj nástroj -chřestidlo, píšťalu, flétnu, buben, didgeridoo, a společně si zahrajeme a umocníme prožitek v kruhu .S sebou zelené,růžové nebo bílé oblečení .Na místě je bar kde je možné občerstvení,kdy zakoupení podporuje chod Zastávky.

Vstupné 300,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.