čtvrtek
16.11.2017
18:00 až 20:00
cena: 150 Kč

Praktická přednáška Zdeňka Pícla na téma čtvrtá čakra. Čakry jsou energetické víry, kterými proudí energie jak z těla ven, tak i dovnitř. Čtvrtá čakra je čakrou srdeční. Je středem, těžištěm energetického systému. Spojuje člověka s vnějším světem na duchovní úrovni. Principem čtvrté čakry je láska, cit, odevzdanost.

Vstupné 150 Kč.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.