čtvrtek
08.09.2022
16:00
cena: 50 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz
Příběh o nečekaném kamarádství osamělého Josífka. Děti se mohou těšit nejen na čtení, ale i včelařské náčiní, sáhneme si na včelí dílo a možná i něco ochutnáme … Pro děti od 4 do 6 let.
VČELAŘ JOSÍFEK je příběh o Josífkovi, kterému často bývalo smutno. Až jednoho rána za chaloupkou na něj čekalo překvapení. Zatoulaný včelí roj si hledal nový domov. Josífek měl z nových sousedek velkou radost a zjistil, jak krásné je se o někoho starat. A když toužíme, aby se něco změnilo k lepšímu, že nejdůležitější je začít u sebe.
Napsala a nakreslila Simona Čechová.
Vydal Labyrint v edici Raketa.
Foto: LABYRINT

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.