středa
07.12.2022
16:00
Vydání knížky pohádek Z chlupaté deky připravuje Aleš Hejna už několik let. Své pohádky nejprve četl svým třem dětem, pak jejich kamarádům a nakonec i jejich rodičům. Měly úspěch! A všichni se začali ptát, kdy už bude knížka? Tak tady je.
Přijďte si užít čtení pohádek Z chlupaté deky od samotného autora Aleše Hejny.
Vydání knihy můžete podpořit na:
https://www.donio.cz/pohadky-z-chlupate-deky

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.