neděle
03.12.2017
14:00 až 18:00
cena: 15 Kč

Zveme vás na charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků. Přijďte nasát vánoční atmosféru, pořídit hezké kousky do vašeho šatníku či dárečky pod stromeček a zároveň přispět na dobrou věc.

!!! VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z PRODEJE PŮJDE NA KONTO TĚCHTO ORGANIZACÍ:

<<< PSÍ ÚTULEK U ŠMUDLINY TACHOV-VÍTKOV>>>
Více info o tomto útulku, obětavé paní Gábině a jejích svěřencích najdete na těchto stránkách:

http://www.utulek-tachov.cz/
https://www.facebook.com/PsiUtulekUSmudliny/

<<<PES NEJVĚRNĚJŠÍ PŘÍTEL Z.S.>>>
Organizace dočasné péče, která pomáhá týraným a odebraným pejskům znovu objevit radosti psího života a najít milující domov. Více info zde:

http://www.pesnejvernejsipritel.cz/
https://www.facebook.com/pnp2015/

Co u nás můžete pořídit:
– stylové kousky do vašeho šatníku
– šperky vč. handmade výrobků
– obrazy
– a plno jiných zajímavých věcí 🙂

Budete si u nás moci dát i drobné občerstvení či kávu a čaj na zahřátí 🙂

Symbolické vstupné: 15 Kč

Součástí bazárku bude i sběrné místo určené k darování věcných darů jakou jsou kvalitní granule, konzervy nebo pamlsky (vše, co pejsci potřebují, najdete na stránkách organizací). Mimoto bude na místě kasička, kde budete moci také přispět libovolnou částkou na zmíněné organizace.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.