neděle
27.05.2018
13:00 až 18:00
cena: 15 Kč

Opět vás zveme na charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků a tentokrát i kočiček. Přijďte se pobavit, pořídit si hezké kousky do vašeho šatníku a zároveň přispět na dobrou věc.

Jako bonus vám tentokrát v rámci programu od 16:30 nabídneme promítání s autogramiádou knihy Honzy Drobného, který se svým zachráněným psím parťákem Tekym procestoval kus světa! Honza s sebou přivede i svou psí smečku, takže se máte nač těšit 🙂

!!! VEŠKERÝ VÝTĚŽEK PŮJDE NA KONTO TĚCHTO ORGANIZACÍ:

<<<RAFAEL O.P.S.>>>
Více info o této organizaci, obětavé paní Ivě Volkové a její pomoci opuštěným a týraným pejskům najdete na těchto stránkách:
https://www.rafael-ops.cz/
https://www.facebook.com/rafael.ops.5/

<<<SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI – z.s.>>>
Organizace dočasné péče, která spolupracuje s útulky a pomáhá týraným a odebraným pejskům a také kočičkám znovu objevit radosti života a najít milující domov. Více info zde:

https://www.srdcovky.eu/
https://www.facebook.com/srdecni.zalezitosti/

Co u nás můžete pořídit:
– stylové kousky do vašeho šatníku
– šperky vč. handmade výrobků
– obrazy
– a plno jiných zajímavých věcí 🙂

Budete si u nás moci dát i výborné občerstvení či kávu, čaj a domácí limonády 🙂

Symbolické vstupné: 15 Kč (součástí vstupného je i poukaz na nápoj dle vašeho výběru 🙂 )

Součástí bazárku bude i sběrné místo určené k darování věcných darů jako jsou kvalitní granule, konzervy nebo pamlsky (vše, co pejsci potřebují, najdete na stránkách organizací). Mimoto bude na místě kasička, kde budete moci také přispět libovolnou částkou na zmíněné organizace.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.