čtvrtek
04.07.2019
18:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Setkání věnujeme tématu ženského těla a odtržení se od vlastní sexuality. Nebudeme se učit tantře! Budeme skrze tanec, jógové cviky (kundaliní jógu), meditaci a silný příběh propouštět staré celospolečenské koncepty, které nám brání dospět a žít své životy naplno. Chci s vámi sdílet text z knihy „Žena bez viny a studu – o znovunalézání ženské podstaty“ od Wojciecha Eichelbergera. Na závěr si užijeme relaxaci s tibetskými mísami a jinými léčivými zvuky. Provází Helena D. Šimicová.

Prosím o registraci na: simicova.h@seznam.cz, SMS 777 793 735
Cena setkání 250 Kč (s permanentkou zvýhodněná cena 200 Kč).
Platba na místě. K dispozici jsou karimatky, deky sedáky a nápoje.

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.