pátek
03.11.2017
05.11.2017
18:00 až 21:00
cena: 1600 až 2100 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Tělo a země – oslava jednoty. Taneční dílna s Irinou Anufrievou (Švédsko/Bělorusko). Během workshop budeme pracovat s tělem jako plátnem, které je schopné zachytit různorodé procesy v přírodě a vyjádřit vztahy mezi zemí, tělem a jejich jednotu.

Workshop bude obsahovat představení metody, základní tělesná cvičení, butoh tanec a improvizace. Je pro všechny, kteří se o tanec zajímají. Žádné předchozí zkušenosti s tancem butoh nejsou potřebné, ale je třeba počítat s intenzivním fyzickým i duševním cvičením.

Irina Anufrieva je tanečnice a choreografka tvořící ve Stockholmu (Švédsko). Narodila se v Bělorusku. Tanec butoh studovala v divadle InZhest v Bělorusku (2002-2003) a v SU-EN Butoh Company ve Švédsku (2004-2009).

Časový rozvrh:
Pátek 18:00 – 21:00 hodin 
Sobota a neděle 11:00 – 16:00 hodin (lze upravit dle potřeb účastníků)
Registrace na: simicova.h@seznam.cz, +420 777 793 735
Včasná registrace a úhrada kurzu do 30. 9. 2017, zvýhodněné vstupné 1600 Kč (později 2100 Kč).

Ubytování a strava nejsou zahrnuty v ceně. 
V prostoru je k dispozici kuchyňka, nápoje, čaj.
Dílna bude probíhat v angličtině.

Těšíme se na Vás!

————————-

Body and the world. Celebrating the unity.
Butoh dance workshop by Irina Anufrieva (Sweden/Belarus)
3. – 5. 11. 2017
Plzeň Zastávka, Přeštická 4

During the workshop we will work with the body as a canvas able to transmit processes taking place in nature, and explore the relationship between the body and the world and their unity.
The workshop will include:
introduction into the method, basic training of the body, butoh dance training, improvisations by the participants of the workshop.
The workshop is open for everyone interested. No previous experience in butoh dance is important but one has to be prepared for an intensive physical and mental training and work.

Irina Anufrieva is a dancer and choreographer based in Stockholm, Sweden. Born in Belarus, she is educated at InZhest Theatre in Belarus and SU-EN Butoh Company in Sweden.

More you can ask: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.