neděle
05.08.2018
15:00 až 19:00
cena: 15/0 Kč

Přijďte si s námi společně užít srpnovou neděli přátelským setkáním a inspirativním zastavením plného blešákového hrabání a setkání s přáteli. 

Vstupné na bazárek: 15,- (pokud se prokážete pernamentkou na festival, vstup neplatíte)
Rezervace pro prodávající: yyyugh@gmail.com

— ♥ —
Buď šik | bazárek si dává za cíl přinést do povědomí smysl recyklované módy – alternativy za „fast fashion“, jejíž masová výroba má za následek obrovské ekologické dopady či kritické pracovní podmínky švadlen šijící pro velké řetězce. Takže heslo „Recykluj šatník, posílíš mír!“ není až tak úplně od věci.

— <> —
Letní bazárek se uskuteční jako doprovodný program festivalu dokumentárních filmů KineDok, což znamená, že po bazárku bude následovat promítání českého dokumentu režiséra Pavla Křemena Milda.
Více informací o festivalu zde:
https://www.facebook.com/events/412121672597441

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.