středa
19.04.2017
18:00 až 21:00
cena: 650 Kč
nutná rezervace
pav.zahr@gmail.com

Zajímá vás bosá chůze? Nemůžete však po městě chodit na boso? Vyzkoušejte bosé boty, které spojují příjemné pocity z bosé chůze a eliminují nástrahy města (bezpečí, čistotu, etiku). Příjdte na workshop, kde se o bosé chůzi můžete nejen něco dozvědět ale hlavně se naučit vyrábět a odnést své první vlastnoručně vyrobené bosé boty.

Pokud máte o workshop zájem napište na email:
pav.zahr@gmail.com (pošlu podrobné informace)
Cena workshopu: 650 Kč
(zahrnuje nájem prostor, lektorné a materiál na výrobu 1 páru bot které si z workshopu odnesete)
+Jako bonus získáte 100 Kč slevu na masáž nohou 🙂
www.masazepodlampou.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.