úterý
04.07.2017
18:00 až 21:00
cena: 650 Kč
nutná rezervace
pav.zahr@gmail.com

Zajímá vás bosá chůze? Nechce se vám však po městě chodit úplně na boso? Vyzkoušejte bosé sandále, které vám umožní vnímat příjemné pocity z bosé chůze a přitom eliminují nástrahy města (bezpečí, čistotu a etiku). Přijďte na workshop, kde se můžete dozvědět něco více o tom, jak noha vlastně pracuje a jak nám chůze bez bot může prospět ale hlavně se naučit vyrábět a odnést své první vlastnoručně vyrobené bosé sandále.

Cena dílny: 650 Kč (v ceně lektorné, materiál, nájem prostor)
Registrace na: pav.zahr@gmail.com
Lektor: Pavel Zahrádka (www.masazepodlampou.cz)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.