čtvrtek
21.02.2019
18:30 až 21:00
cena: doporučené 250 Kč
nutná rezervace
zdenda.picl@seznam.cz

Vážení a milí, vesmír mi poslal možnost, pomoct malému Jonáškovi 8 let a jeho rodičům. Jonáš je autista a potřebuje finančně náročnou léčbu a asistenci a neustálý dozor. A mě napadlo, aby se nejen Jonášek, ale i jeho boží rodiče mohly smát, odpočinout a nabrat sílu. Prostě mít možnost nadechnout se, vydechnout a myslet i na jiné věci, než jak co zaplatí a kde vezmou peníze. Proto chci uspořádat tuto akci, kdy veškerý výtěžek, půjde na účet rodičů Jonáška . Částku samozřejmě zveřejníme, kolik se podaří vybrat .
A pak částku pošleme ❤️

Pokud by jste chtěli přispět , ale nebude ve vaši moci se účastnit zde, můžete poslat dobrovolnou částku 100,- až neomezeně kolik cítíte. Do poznámky #SbirkaproJonase 1340171038/3030, zde je číslo účtu a  vybrané peníze připojíme k částce z přednášky 🙏❤️

Pojďme spolu se sejít poslechnout si zajímavou přednášku od Zdeňka Pícla o Čakrovém systému a jeho významu v životě a od Renči Pospěchové o Dornovo metodě a propojení životního postoje vs problémy v těle ……..A podpořit super věc a udělat si modrý puntík v nebi ( bonusové body 😂🥰❤️)
Vše se děje v Plzni na Zastávce vstupné doporučené : 250,- až kolik vám peněženka dovolí 🙏
Nutná rezervace : zdenda.picl@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.