pondělí
17.06.2019
16:30 až 19:30
cena: 500 Kč
nutná rezervace
smikulasek@seznam.cz

Kurz BAREFOOT sandály. Vyrobte si vlastní, jednoduché BAREFOOT sandály s vázáním huarache přímo na míru za 3 hodiny. Sandály jsou vhodné k jakékoliv aktivitě, od odpočinku až po maraton.

Max. počet účastníků: 4 osoby (prosíme o registraci předem!)
Cena: 500 Kč (platba na místě)

Barvy provázků lze domluvit v rámci registrace…
na: smikulasek@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.