středa
22.11.2017
19:00 až 21:00

Beseda o přírodním pohřebnictví. Sdružení KE KOŘENŮM poprvé přijede do Plzně představit svůj celorepublikově oceňovaný projekt, týkající se principů PŘÍRODNÍHO POHŘEBNICTVÍ a zároveň popovídat si s námi o tématech vědomého odcházení na druhý břeh…

Ke kořenům, o čem je Vaše práce?
……………………..……………………..………..
„KE KOŘENŮM STROMŮ: rozvíjíme pohřbívání u kořenů stromů či jiných rostlin. Ve spolupráci se Správou pražských hřbitovů jsme založili Les vzpomínek, první český přírodní hřbitov, kde se popel zesnulých ukládá ke kořenům vzrostlých stromů.

KE KOŘENŮM BLÍZKÝCH VZTAHŮ: pomáháme vytvořit smysluplné rituály posledního rozloučení, které stmelují komunitu pozůstalých – vycházíme z principu Do It Yourself (princip svépomoci).

KE KOŘENŮM SEBE SAMA: doprovázíme na cestě zármutkem, jsme na blízku při znovunalézání vašich vnitřních zdrojů.“

Večerem provedou: Alžběta Slavík Živá a Blanka Javor Dobešová
……………………..……………………..……………………..……………………..

Pokud máš v čase pozdimu i ty chuť na malé zastavení a nahlédutí možná novýma očima na téma, ktéré se bytostně dotýká každého jednoho z nás, PŘIJĎ… Jsi srdečně vítán!

°22.11. v 19:00 se těšíme na viděnou v útulném prostoru Plzeňské Zastávky°

S ohledem na limitovanou kapacitu prostoru prosíme všechny zájemce o REZERVACI MÍSTA PŘEDEM – na emailové adrese:
vladislavaboudova@almadelaevents.com

VSTUPNÉ:

DOSPĚLÍ
180 Kč při platbě převodem do 21.11. *
230 Kč při platbě na místě

STUDENTI a SENIOŘI
120 Kč při platbě převodem do 21.11. *
180 Kč při platbě na místě**

*platební info k převodu zašleme po obdržení vaší rezervace
** místo předem je potřeba si rezervovat, i když se rozhodnete platit až na místě

Těšíme se na viděnou
Vlaďka Basth a Martin Vachuška
ALMADELA events – setkání, která se dotknou

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.