sobota
04.07.2020
10:00 až 15:00
cena: 700/800 Kč
nutná rezervace

Workshop pod vedením malířky Katky Stone a odborníka přes práci se sny Lukáše Karase. Na tomto workshopu se naučíme jak spojit sílu snových obrazů s arteteraputickou praxí. Jedná se o techniku spontánního projevu nevědomí. Za pomoci několika cvičení oživíme sny, aby před námi vyvstaly s intenzitou a původní hloubkou. Následně se s důvěrou odevzdáváme tvůrčí činnosti skrze níž promluví skrytý význam snů. Práci završíme rozborem obrazů a sdílením.
Arteterapie je možnost jak se dostat za obzory, tam kde slova přestávají stačit, můžeme na prožitek nahlédnout skrze obraz. Technikou tématického akčního akvarelu si najdeme cestu k ztvárnění nevědomých obsahů a také pochopení skrytých souvislostí. Není třeba být výtvarně zdatný, ale je třeba být odvážný uchopit své sny.
…………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete workshop předplatit,  pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat zprávu na mail lkskrs@seznam.cz Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250022/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 700,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 800,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.