pátek
23.08.2019
25.08.2019
18:00
nutná rezervace

Letní víkendový arteterapeutický workshop s Adou Rosin – diplomovanou arteterapeutkou izraelského původu.
V rámci workshopu budete mít příležitost zažít barvu i formu, prozkoumat vaše dívání se a vnímání světa i vnímání sebe sama. Možná zažijete i chvíle humoru, překvapení nebo velkého uvolnění.

Arteterapie propojuje sebevyjádření s uměním, tvořivost se specifickými potřebami jednotlivce nebo celé skupiny.
Budeme používat arteterapeutické techniky pro samostatnou práci, pokud budete mít zájem, můžeme pracovat i skupinově.
Žádná předchozí zkušenost s tvorbou nebo arteterapií není nutná.

„Malování je jako jaro, které nás pokaždé znovu překvapí a poskytuje nám nekončící zdroj sebepoznání a uvědomění skrze poznání světa.“ Dr. Hauschka

Rezervace místa: kami.bolfova@gmail.com
Cena: 2300,- do 30. června (později 2600,- Kč) – materiál je v ceně

O lektorce:
Ada studovala umění a speciální pedagogiku v Izraeli (Kaye College for Education, Beer Sheva), poté v Německu (College for Art Therapy, Blaubeuren) pokračovala ve studiu arteterapie. Má bohaté terapeutické zkušenosti při práci v sociálních zařízeních zejména s lidmi s mentálním postižením a na klinikách v mnoha zemích (Velká Británie, Německo, Švýcarsko, Izrael. Momentálně Žije a pracuje v Čechách. V současné době se věnuje lektorování, vedení kurzů a individuální terapeutické práci. V Akademii Tábor vyučuje předmět Arteterapie, je vedoucím oboru Arteterapie.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.