sobota
18.11.2017
18:00 až 21:00

Ulov si svého umělce! Na naší výstavě se ti netradičním způsobem představí několik plzeňských umělců. Proč netradičním? Neprezentují totiž jen svoje díla, ale i sami sebe! Zjisti, co je inspiruje, co je baví, jak začínali nebo se s nimi domluv na spolupráci. Poznej nejen díla, ale i lidi, kteří za nimi stojí!

Každý z umělců ti představí nejen svá díla, ale i věci, které ho inspirují, nástroje, které tvorbě nejraději využívá a mnoho dalšího, co souvisí s ním a jeho tvorbou. Na výstavě také najdete fotografie všech umělců, které pořídil Adam Beran (@adambezraje).

Koho si můžu ulovit?
• Františka Dvořáková: Jsem holka, co hraje na pouliční piána
• Jeník Sýkora: Jsem hospodský básník, který nejde pro verš daleko.
• Vojtěch Jakoubek: Jsem extravagantní umělec, který dává starým skateboardům novou duši.
• Veronika Pelíšková: Jsem mladá spisovatelka povídek, která se nebojí své pocity vyjádřit pomocí slov.
• Stella Havlíčková: Jsem holka, co tetuje netradičním způsobem.
• Markéta Dvořáková: Kreslím, maluju, fotím, píšu, ale většinou mě nachytáte s vínem v levé a cigaretou v pravé ruce.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.