pátek
26.05.2017
9:15 až 17:00
cena: 850 Kč
nutná rezervace
petra.plucnarova@post.cz

Během semináře s Janou Hašplovovu se seznámíme se základy aromaterapie podle pěti elementů. Dozvíme se, jak oleje různých elementů působí na psychické i duchovní úrovni a namícháme si osobní květovou vodu. Věnovat se budeme výběru olejů pro různé účely, jejich míchání a možnostem užití. Přivoníme, vyzkoušíme a budeme pracovat s oleji firmy Ellinor. Prostor bude věnován i Vašim dotazům. Vítáni jsou dospělí i maminky s miminky a dětmi.

 

Pátek 26. 5. 2017

9:15 – 17:00 (přestávka na oběd)

Plzeň Zastávka, Přeštická 4

Cena: 850,-

Je možné se hlásit pouze na dopolední blok (9:15-13:00) za sníženou cenu 500 Kč.

Přihlášky do 24. 5. na mail: petra.plucnarova@post.cz, tel. 607 748 692

 

Lektorka:

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993.

www.ellinor.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.