S velkou radostí sdílíme pětiměsíční program přednášek a promítání. Na programu jsme si dali velmi záležet a máme radost, že naše pozvání přijali tak zajímaví hosté. Je pravděpodobné, že do programu další události přibudou.

Pokud byste měli zájem o předplatné na všechny přednášky v tomto programu, pak nabízíme zvýhodněné předplatné za pouhých 1300,-
Pokud si chcete předplatné zakoupit, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili. Na to Vám platbu potvrdíme a domluvíme s Vámi předání permanentky.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás v dalších měsících na Plzeňské Zastávce.

17. 1. 2019 / 18:00 – Lukáš Karas: Duše přírody

31. 1. 2019 / 18:00 – Jiří Zemánek – Gregory Bateson, průkopník nového paradigmatu

14. 2. 2019 / 18:00 – Marie Löwová: Bhagavadgíta

28. 2. 2019 / 18:00 – Oldřich Hozman: Geomantie a živá architektura

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.