pátek
15.11.2019
17:00 až 18:00
cena: 150 Kč
nutná rezervace
MartinDanes@email.cz

Aktivní Meditace, která vás umí vzít do ticha za myslí a zároveň vás naplní životní energií. Meditace, která přináší okamžité benefity – Katarze; Relaxace; Uvolnění; Odreagování; Pohyb; Energie…

Ten nejobyčejnější důvod, proč praktikovat aktivní Súfijské meditace, je vypínač. Věci kolem nás, člověka často mohou vést k Přepínání, proto je potřeba, účinná metoda Vypínání. Ne každá relaxační a meditační technika to umí. Súfijské meditace mají vysoký potenciál této schopnosti.

Prosím o rezervaci místa na: MartinDanes@email.cz
Cena 150 Kč (platba na místě)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.