čtvrtek
26.07.2018
29.07.2018
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Slovo Merkaba je spojení tří slov Mer – Ka – Ba. Merkaba spojuje Světlo Stvoření, lidskou individualitu a “okolní” realitu do jednoho celku, do Života. Merkaba tvoří život. Vše co existuje, má okolo sebe Merkabu, od elementárních částic, až po galaxie. 
Cílem procesu aktivace merkaby je zvýšit (rozšířit) lidské vědomí, sjednotit všechny úrovně a dimenze našeho bytí, zakotvit naše vědomí v srdci a žít naplno naše božské vědomí.
Aktivace merkaby vytváří největší ochranu, která na planetě v současné době existuje. Je to silný nástroj k vytváření toho, co si přejeme v srdci.

Více o učení najdete v knihách Drunvala Melchizedeka (Prastaré tajemství Květu života – svazek 1 a 2; Žít v srdci) a na: http://theschoolofremembering.com/index.php

Kde: Plzeň zastávka, Přeštická 4, Plzeň 301 00
Kdy: 26. – 29. července 2018 
Kdo: Noreen Berger (Francie) a Anna Vaníčková (Canada-Francie)
Cena: 333 euro (pro přihlášené do 1. 6. 2018 cena 300 Euro)
Kontakt: Helena D. Šimicová, 777 793 735, simicova.h@seznam.cz
Jazyk výuky: AJ/ČJ

Co budeme dělat?
– Aktivovat paprsky světla, které prochází epifýzou (tím intenzivně aktivujeme třetí oko a naši svatozář)
– Hluboce zvědomovat naše pocity, myšlenky a emoce
– Pracovat na transformaci strachu a léčení emocionálního a mentálního těla
– Pracovat s pránovým sloupcem a se sférou Leonarda
– Spojovat se s vyšším Já
– Zvědomíme si posvátný prostor srdce a maličký prostor srdce
– Tvořit ze srdce (z jednoty) vs. tvořit z hlavy (mentální tvorba, tvorba v dualitě). Učit se rozumět rozdílu mezi “sny srdce” a “sny hlavy”.
– Aktivovat a programovat merkabu

Lektorky:
Anna Vaníčková, je původem z Kanady. Již pátý rok žije, učí a dělá léčitelskou práci ve francouzském Vézelay, světově známém kanálu Marie Magdaleny. Stála u zrodu mnoha iniciativ v České Republice – ženské duchovní skupiny 11Taras, MA Kruhu Žen, Knihovny Ženské Moudrosti v Praze a lesní školky a školy ZeMě v Řevnicích u Prahy. Více na:www.zitzazrak.org

Noreen Berger, je původem z Irska, žije ve Francii (Avallon), je učitelkou jógy, věnuje se reflexologii ajurvédským masážím, technice E.F.T. (Emotional Freedom Technique) a metodě Body Code. Více na www.reflexenergy-noreenberger.com

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.