neděle
26.11.2017
16:00 až 19:30
cena: 50 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Opět se blíží advent! Zveme na Zastávku na společnou výrobu věnců. Eva Vanišová pomůže se zdobením a Gabra Bultasová nás seznámí s významem adventu a původními zvyky. Zakončíme zpěvěm! Začínáme v 16:00, cca 16:15 – 16:45 povídání o zvycích, pak vlastní tvorba a cca na 19h uděláme společný závěr se zpěvem.

Vstupné 50 Kč.

K dispozici budou na místě k zakoupení základy na věnce, svíčky i přírodní ozdoby. V ceně vstupného jsou thůje, tis, smrk a další zeleň, vázací drát, k půjčení nůžky i tavné pistole. Pokud máte své vybavení již nakoupené, přineste si ho!

Pokud se k nám chystáte, napište prosím, ať víme, že máme všeho dost: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.