středa
29.11.2023
16:30
cena: 650 Kč
nutná rezervace
lucie.salakova@seznam.cz
Srdečně zveme na Zastávku na společnou výrobu adventních věnců. Tvořením vás provede Lucie Saláková, její kytice a věnce si můžete prohlédnout na www.samsarum.cz
Účastnický poplatek je 650,-. V ceně je zahrnut:
– veškerý přírodní materiál pro tvorbu věnce
– základ na věnec a vázací drát
Na místě lze pak dokoupit svíčky, podložky pod svíčky, pentle a další přízdoby, případně si přinést vlastní dle osobního vkusu.
Pokud máte zahradnické nůžky, vezměte si je s sebou.
Zájemci se prosím hlaste předem na email: lucie.salakova@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.