úterý
06.11.2018
18:30
cena: 300 Kč

Zdeněk Pícl a Jiří Tůma vás nechají nahlédnout do své 5 čakry netradičním způsobem. Zdenda vám poví s čím čakra souvisí, kde ji máte a vyzkoušíte si techniku k čakře za zvuku Tibetských mís, které rozezní intuitivně Jirka během celého průběhu akce. Prožijete si meditaci v tématu čakry pod vedením Zdendy, ve zvukové režii Jirky. Nakonec si každý může zahrát a osahat mísu, které Jiří rád půjčí a ukáže vám, jak se hraje a jaká je technika hraní a k čemu všemu se dají používat. Pokud máte chuť vezměte si s sebou svůj nástroj – chřestidlo, píšťalu, flétnu, buben, didgeridoo a společně si zahrajeme a umocníme prožitek v kruhu. S sebou modré nebo bílé oblečení.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.