středa
10.05.2023
cena: 50 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz
Při našem dramatickém a tvořivém hraní se tentokrát ocitneme v lese a setkáme se s podivným bílým tvorem. Kde se vzal? Co je zač? Všechno se dozvíte, přijďte! Aktivity pro děti 4-7 let, příběh i pro dospělé. Vstupné: 50,- (platba pouze za děti)
Na motivy knihy Pady od Sandra Dieckmann.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.