neděle
20.01.2019
14:30 až 18:30

Ahoj… máte li zájem a skupinové Provedení 4 Čakrou pro 10 osob+já, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců cca pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny. Tak se neváhejte přihlásit skupinové Sezení je se slevou oproti individuálnímu. Vše proběhne na Zastávka Plzeň, sezení je na 4h předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata která se k čakře vztahují. Propojím z kamenem, který donesu, a meditace. Naučíte se v sobě najít soucit ,lásku k životu a ostatním bytostem Zbavíte se programu oběti a lítosti.Naučíte se otevírat a přivírat své duševní srdce podle prožívané situace.Občerstvení bude zajištěno +možnost koupení si pití baru zastávky a káva a voda a limo,,,,,,, Zdenda Pícl – Lektor čaker……… Pro účast Je potřeba potvrdit v události a poslat rezervační poplatek 500 ,- do 10.1 2019 a tady je číslo účtu : 1340171038/3030 se jménem a příjmením a e-mailovou adresou a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě a tím bude potvrzena i rezervace a na místě 1100,- .Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka. Poplatek se nevrací, díky …… Cena za osobu 1600, -(tato cena je pro účastníky ,kteří jdou od 1 čakry ) cena pro ty kdo by šli poprvé je cena 2500,- (800,- záloha a 1700,- na místě ) ……s sebou zelené,růžové nebo bílé oblečení a zápisník, podložky jsou k dispozici 🙂

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.