úterý
06.02.2018
18:30 až 20:30
cena: 150 Kč

Volně navážeme na první kruh o smrti. Toto téma je velmi obsáhlé a velmi speciální. Všichni ze smrti máme ne-příjemné pocity. Pro život bez strachu, je třeba smrt přijmout a uchopit, jako proces, který jsme vzali na vědomí při vstupu do těla. A to ten, že tělo zase jednou opustíme. Nelze lpět na životě a zuby a nehty se ho držet, lze jej pouze milovat 😀 Pro poklidný odchod bez paniky a děsů je třeba mít toto téma zpracované.
přednášku vede Zdenda Pícl

Doporučené vstupné je 150,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.