sobota
02.02.2019
14:00 až 18:00
nutná rezervace

Pro zájemce je zde provedení 2 čakrou, ti kteří mají zájem se mohou přihlásit. V Plzni na Zastávce se sejdeme v kruhu 10+já. Předám techniky a hned si je zkusíme, také předám informace a témata a propojím z kamenem pro 2 čakru a provedu vás meditací. Naučím vás jak odpouštět, kudy najít lásku k sobě a větší sebevědomí a sebeúctu. Také si začnete hýčkat vnitřní dítě a získáváte více radosti a lehkosti do života. Odpustíte rodičům a naučíte se je vnímat v nové perspektivě. Uzdravíte svou sexualitu. S sebou oranžové nebo bílé oblečení na převlečení a zápisník a tužku. Občerstvení bude zajištěno a čistá voda k mání také.
Cena je 2500,-. A prosím o poslání rezervačního poplatku 800,- do 17.1 na č.ú.: 1340171046/3030 z poznámkou – vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu kam vám potvrdím platbu a datum na jakou událost se hlásíte a tím bude vaše rezervace stvrzena a 1700,- na místě.
Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka za sebe. Poplatek se nevrací. Díky Zdenda
Info : pro ty kdo začaly před zářím 2018 , vám zůstává vaše cena a výše zálohy stejná až do konce ?

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.